Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

RADIO WAVE / FOLKLOR IS ALIVE!

Poslechněte si rozhovor v Odpolední Session Radia Wave s ředitelkou Českého centra Praha Jolanou Součkovou a s kurátorkou výstavy FOLKLOR IS ALIVE! Ditou Hálovou.

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU!

Každý měsíc pořádáme ve spolupráci s Galerií hlavního města Prahy Kreativní hry s uměním. Tento měsíc se konájí 17. března od 10:00 do 17:00.

ČESKÁ CENTRA A FESTIVAL JEDEN SVĚT OPĚT RUKU V RUCE!

Jarní vody české kulturní scény už potřinácté bouří festival Jeden svět. Jsme rádi, že se stejně jako loni můžeme svým březnovým programem na festivalu podílet.

FOLKLOR IS ALIVE! / NOVÁ VÝSTAVA

Výstava s podtitulem Folklórní stopy v současném designu mapuje vlivy tradičního folklóru na práci mladých umělců ze zemí Višegrádu. Výstava je součástí festivalu Jeden svět.

BENEFIČNÍ KONCERT THE TAP TAP / MALOSTRANSKÁ BESEDA

Zveme vás na koncert The Tap Tap do Malostranské besedy, který se koná 28. února od 20:00. Přijďte si poslechnout tuto originální kapelu a symbolicky tak zakončit projekt Archa pomoci!

LITERATURA S DIALOGEM / KATEŘINA TUČKOVÁ

Únorovým hostem literárního salonu Zdenka Pavelky s názvem Literatura s dialogem bude ve čtvrtek 24. 2. 2011 od 18:30 mladá spisovatelka Kateřina Tučková.

VISEGRÁDSKÝ JAZZ NA VÍTKOVĚ

Srdečně vás zveme na oslavy 20. výročí založení Visegrádské skupiny, které proběhnou 16. 2. 2011 v 19 hodin ve velkém sále Národního památníku na Vítkově. VSTUP ZDARMA.

VÝSTAVOU MEZI DVĚMA SVĚTY ODSTARTOVAL V PRAZE UNIKÁTNÍ PROJEKT ARCHA POMOCI

Pražské zprávy natáčely na vernisáži výstavy MEZI DVĚMA SVĚTY. Podívejte se na jejich reportáž i vy.

MEZI DVĚMA SVĚTY

Zveme vás na výstavu, která představuje lidské vztahy prostřednictvím soch Ludmily Seefried–Matějkové a fotografií Zuzany Richter.

TV PRAHA 1 / ARCHA POMOCI

Reportáž televize Prahy 1 z vernisáže výstavy MEZI DVĚMA SVĚTY, která zahájila projekt ARCHA POMOCI.

26 27 28 29 30 31 32


Naši partneři