Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

TRANSMIT / WORKSHOPY V ČESKÉM CENTRU

Letos se poprvé v rámci SIGNAL Festivalu představí vzdělávací platforma pro digitální kulturu, umění a technologie TRANSMIT. A my budeme u toho!

ČESKÉ KOŘENY VE VANCOUVERU ANEB PRODANÁ NEVĚSTA PO KANADSKU

V pondělí 5. října vás od 18.00 zveme na besedu o natáčení dalšího z řady dokumentů České kořeny v produkci Mezinárodního českého klubu.

VÁCLAV HAVEL OBJEKTIVEM JIŘÍHO JÍRŮ

Výstava fotografií Václava Havla nazvaná VÁCLAV HAVEL OBJEKTIVEM JIŘÍHO JÍRŮ bude otevřena do 2. října 2015.

KREATON SOUND CHAT VI. / HUDBA A OBRAZ

Ve středu 30. září se v 18.30 bude konat další ze série debat s názvem KREATON SOUND CHAT, tentokrát na téma hudba a obraz.

TAJEMNÁ SOUZNĚNÍ / ČESKÁ CENTRA NA EVROPSKÉM DNI JAZYKŮ

Ve čtvrtek 24. září představí Česká centra v rámci Evropského dne jazyků ojedinělou instalaci Pavla Sterce nazvanou Kulturní konstanta / Jazykové kontinuum Jíst chleba, pít vodu.

JAK H. CH. ANDERSEN KE KOMIKSU PŘIŠEL

Zveme na představení nové komiksové série, které se koná v rámci Týdne Hanse Christiana Andersena. 23. 9. 2015 v 18:00

POTKÁVAČKA V PONOŽKÁCH OD BABIČKY

Ve středu 23. září se v 17:30 bude konat setkání s hvězdami ReFestivalu a s klienty centra Elpida. Výstava Jiřího Jírů bude pro veřejnost uzavřena již v 17:00.

MÓDA A DIVADLO V ČESKÉM CENTRU PRAHA

V úterý 15. září se můžete v Českém centru Praha těšit na dvě zajímavá setkání týkající se divadla a módy. Výstava Jiřího Jírů bude pro veřejnost uzavřena již v 17:00.

KREATON SOUND CHAT … ABY SE O HUDBĚ VÍCE MLUVILO

Série diskuzí Kreaton Sound Chat hudební publicistky a redaktorky Radia Wave Marie Čtveráčkové alias Mary C ve spolupráci s Českým centrem Praha pokračuje i v druhé polovině roku.

SUSTAINABLE FASHION DAY

V pátek 4. září se bude v naší galerii konat historicky první Sustainable Fashion Day. Výstava fotografií Jiřího Jírů bude bohužel ten den zavřená. Děkujeme za pochopení.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Naši partneři