Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.9.2012 10:00 - 19:00

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ MZV A KONCERT ALLSTAR REFJÚDŽÍ BAND

Zveme vás na den otevřených dveří Ministerstva zahraničních věcí ČR, který od 17:00 zakončí koncert ALLSTAR REFJÚDŽÍ BAND v zahradě Černínského paláce. VSTUP ZDARMA.

V rámci Dne otevřených dveří můžete od 10:00 do 16:00 navštívit barokní Černínský palác. Návštěvníkům bude umožněno nahlédnout do nejzajímavějších a nejcennějších prostorů paláce, včetně bytu Jana Masaryka a přilehlé zahrady.

Koncert skupiny Allstar Refjúdží Band, která je složená složené z hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů, bude věnovaný tématu uprchlictví a sociální integrace. Součástí akce bude doprovodná výstava Jsme ze stejné planety fotografa Jindřicha Štreita a novinářky Martiny Vašíčkové. Tato výstava Charity ČR mapuje osudy lidí, kteří se narodili stovky a tisíce kilometrů od českých hranic, ale rozhodli se žít v České republice. Cyklus byl připraven s podporou Evropské unie a je součástí projektu Pozitivní obraz cizince v ČR. Projekt je spolufinancován programem Solidarita a řízení migračních toků. Koncert i doprovodná výstava budou volně přístupné.

Akci pořádá Ministerstvo zahraničních věcí ve spolupráci s Českým centrem Praha a Divadlem Archa.

S ohledem na omezené parkovací možnosti v okolí doporučujeme návštěvníkům cestovat MHD. Prohlídková trasa trvá zhruba 60 minut. Fotografování a filmování je v prostorách Černínského paláce povoleno. Zdravotně postižené spoluobčany prosíme, aby se přihlásili pořádkové službě, která zajistí parkování a individuální prohlídku. Z bezpečnostních důvodů nebude umožněn vstup do Černínského paláce osobám s velkými zavazadly a kočárky. Do zahrady je možné vstoupit také samostatným vchodem.

 

Místo konání:

Černínský palác, Praha

Datum:

23.9.2012 10:00 - 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala