Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.1.2015 17:30

FASHION TALK ROOM No. 15

V rámci cyklu debat FASHION TALK ROOM se tentokrát setkáme s Jaroslavem Novotným a Hanou Frišonsovou, kteří se podělí o zkušenosti při tvorbě vizuálního stylu módních značek.

téma

VIZUÁLNÍ IDENTITA II.
loga módních značek
vizuální merchandising

hosté:

JAROSLAV NOVOTNÝ
Ve své prezentaci bude rozebírat vizuální identitu módních značek na konkrétních příkladech prací grafických designérů a fotografů.
Jaroslav stojí za vizuální identitou La Gallery Novesta, Fashion LIVE!, vytvořil například logo Zuzany Kubíčkové, magazínu MDLS, vizuální prezentaci iluzionisty Jiřího Marka a mnoho dalších módních projektů.

HANA FRIŠONSOVÁ
Prodejní prezentace tvoří velmi důležitou součást vizuální identity i marketingu. Skrz výlohu můžeme předat naše vize přímo zákazníkovi a zaujmout ještě před vstupem. Hana Frišonsová, módní návrhářka, působící i jako visual merchandiser v módních buticích. Podělí se s námi o své zkušenosti a provede nás pesrtou procházkou kreativního pojetí výloh módních butiků a domů.
http://praguewindowdisplay.tumblr.com/ a https://www.facebook.com/praguewindowdisplay?fref=ts

FASHION TALK ROOM
Pravidelné měsíční diskuse a workshopy, setkávání s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu.Cyklus diskusí připravuje Czech Fashion Council, o. s., ve spolupráci s Českým centrem Praha.

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

16.1.2015 17:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala