Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.2.2015 17:30

FASHION TALK ROOM No. 16

V rámci pravidelných setkání FASHION TALK ROOM se v únoru můžete těšit na zajímavou diskusi o uplatnění 3D tisku v módě. Hosty budou Adam Jech, Denisa Nová a Helena Lukášová.

ADAM JECH
Svou první tiskárnu si postavil doma sám vlastně jen ze zvědavosti a okamžitě se pro tuto technologii nadchnul. Nyní již obsluhuje fungující portál pro 3D tisk, věnuje se výrobě na zakázku a modelování právě pro 3D tisk. Snaží se pomoci začínajícím uživatelům tiskáren, zejména na různých workshopech a přednáškách. Hledá nové možnosti uplatnění této technologie a začal fungovat i jako konzultant pro 3D tisk a modelování pro jeho potřeby.
www.3demon.cz

DENISA NOVÁ
Denisa Nová patří mezi špičku českého módního designu. Její tvorba se vyznačuje, jak sama nazývá, nejednoduchým minimalismem. K vytváření svých kolekcí často přizývá různé umělce. Napčíklad kolekce SS 2014 byla doplněna expresivními maskami výtvarnice Heleny Lukášové, které byly vytvořeny na 3D tiskárně.
www.denisanova.cz

HELENA LUKÁŠOVÁ
Výtvarnice Helena Lukášová se zabývá digitální a 3D sochořinou. Na Fakultě informatiky Masarykovi univerzity v Brně vede ateliér grafického designu a multimédií.
http://cargocollective.com/helenalukasova

Večerem provází Olo Křížová.

---
FASHION TALK ROOM
Pravidelné měsíční diskuse a workshopy, setkávání s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu.Cyklus diskusí připravuje Czech Fashion Council, o. s., ve spolupráci s Českým centrem Praha.

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

10.2.2015 17:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala