Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.6.2014

FASHION TALK ROOM No. 7

Během sedmého setkání cyklu FASHION TALK ROOM budeme mluvit o módním doplňku - zásadní součásti kolekčního plánu a o významu doplňků v marketingových strategiích.

Večerem provází jako vždy Olo Křížová, která si tentokrát si pozvala tyto tři zajímavé hosty: 

Marie Silondi
Pod svým jménem tvoří kolekce autorských šperků.
Spolupracuje s módními designéry a právě dokončuje magisterský program Msc International Management na univerzitě Prague College. Zabývá se interdisciplinárním přístupem k tvorbě, kdy její profesionální zkušenosti z mezinárodních uměleckých projektů a znalostí managementu i obchodní strategie převádí do sféry módy, módních doplňků a šperku.
www.silondi.cz
www.libat.net

Erik Martin Lawart
Pražský zakázkový ševcovský mistr vyrábí ručně šité boty na míru, převážně pro pánskou klientelu. Jak se tomuto řemeslu v naší zemi daří a jaká je po něm poptávka ze strany studentů i zákazníků jsou hlavními tématy diskuse.
www.lawart.cz

Denisa Dovalová
Mladá módní designérka, studentka oděvního ateliéru na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, která se nedávno vrátila z pracovní stáže ze studia Iris van Harpen z Amsterdamu, povypráví o jedinečném setkání a práci ve významném progresivním evropském ateliéru světového formátu.
https://www.facebook.com/ DDovalova
http:// www.irisvanherpen.com/

Olo Křížová
Kreatér a vizionář v oblasti módy, kurátor, stylista a choreograf. Spoluorganizátor módních eventů u nás i v zahraničí. 

---
Pravidelné měsíční diskuse a workshopy, setkávání s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu. Cyklus diskusí připravuje Czech Fashion Council, o. s., ve spolupráci s Českým centrem Praha.

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

25.6.2014

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala