Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.6.2014 17:30

FASHION TALK ROOM No.6

Tématem šestého setkání cyklu FASHION TALK ROOM budou módní trendy - jejich vznik a význam, otisk v průmyslu, obchodu i ve společnosti

Večerem provází jako vždy Olo Křížová, která se bude věnovat hlavnímu tématu MÓDNÍCH TRENDŮ ve své komplexnosti. Tentokrát si pozvala tyto zajímavé hosty:

 

Dita Petrusová-Filipová
Mladá módní designérka zaměřující se zejména na zakázkovou tvorbu nejen pánských oděvů vysokého krejčovského zpracování. Působí také jako lektor ve fashion ateliéru Clarisse. Na dnešním panelu se zaměří na textilní a oděvní zbožíznalství, které je pro profesionální sféru módního průmyslu základní abecedou.
www.ditafil.com

Berniece Palaci
Módní fotografka původem z Austrálie se v posledních letech usadila v České republice, odkud vyjíždí za prací do všech světových módních metropolí. Specializuje se na komerční módní fotku, přehlídkové reporty a v neposlední řadě na editorialové fotky. Ve své svižné prezentaci, která bude v angličtině, seznámí posluchače o významu fotografií v módním průmyslu, jejich dělení a následné užití. 
www.reflextionsphotography .com

Olo Křížová
Kreatér a vizionář v oblasti módy, kurátor, stylista a choreograf. Spoluorganizátor módních eventů u nás i v zahraničí. Tento večer vás seznámí s novými projekty pro designéry, kterých se mohou účastnit v tomto roce.

---
Pravidelné měsíční diskuse a workshopy, setkávání s českými i zahraničními odborníky, teoretiky, designéry a umělci ze světa módy, umění, designu, průmyslu a obchodu. Cyklus diskusí připravuje Czech Fashion Council, o. s., ve spolupráci s Českým centrem Praha.

 

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

3.6.2014 17:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala