Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

26.2.2015 18:30

KREATON / SOUND CHAT II.

Druhé debatní setkání z cyklu KREATON / SOUND CHAT bude u příležitosti vyhlášení hudebních cen Apollo věnován tématu HUDEBNÍ CENY / HUDEBNÍ KRITIKA.

Hudební scénu netvoří pouze hudebníci, ale také mnoho hudebních profesionálů, kteří se zabývají její propagací, šířením, vydáváním a jiným organizováním. Diskuzní večery Kreaton Sound Chat představí především ty další hudební profesionály, kteří nejsou tolik slyšet ani vidět.

>>> HOSTÉ <<<

Pavel Kučera (Apollo - Ceny české hudební kritiky)
Michal Pařízek (Full Moon Magazine, Žánr. ceny Anděl)
Tomáš Grombíř (Vinyla) 


Již třetí rok se na české scéně udělují alternativní hudební ceny Apollo a Vinyla. Co se od nich očekávalo? Přinesly změnu? Proměnil se díky nim obsah označení pop? Jaká by měla být role hudebních cen? Dá se vůbec hudba takto posuzovat? Kdo by měl ceny udělovat? Hudební kritici? A jaká je vlastně jejich současná role? Jak se vyvíjí Andělé a co posluchačské ankety?

Sound Chat bude probíhat pravidelně jednou měsíčně a vstup je ZDARMA. Akce bude moderovaná a bude mít vždy několik hlavních hostů, přesto doufáme, že vznikne spíše debatní kruh a zapojí se všichni příchozí. Už teď je jasné, že i hosté budou mít otázky...

Průvodkyní bude Mary C (Radio Radio Wave, Kreaton).

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

26.2.2015 18:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala