Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.1.2015 18:30

KREATON / SOUND CHAT I.

JAK VZNIKÁ HUDEBNÍ SCÉNA A KDO JI TVOŘÍ? JAK SE ORGANIZUJE HUDBA? Nejen hudebníci mají mnoho otázek... Průvodkyní bude Mary C (Radio Radio Wave, Kreaton).

Hudební scénu netvoří pouze hudebníci, ale také mnoho hudebních profesionálů, kteří se zabývají její propagací, šířením, vydáváním a jiným organizováním. Diskuzní večery Kreaton Sound Chat představí především ty další hudební profesionály, kteří nejsou tolik slyšet ani vidět.

Přijďte seznámit s progresivními dramaturgy, promotéry nebo bookingovými agenty a diskutovat na téma “ŽIVĚ: KLUBY A BOOKING”.

Začíná další sezona v hudebních klubech. Sérii živých diskuzí tedy otevřeme tématem prezentace hudby naživo, tedy především v klubech. Je kde hrát? Za jakých podmínek? Jak se zakládá hudební klub? Jak se bookují zahraniční kapely? Dá se na tom vydělat? Chtějí lidé pořád to samé? Jak jsou na tom české kluby v porovnání se zahraničními? Je obtížné bookovat českou hudbu do zahraničních klubů?

HOSTÉ 
Affro (Boombox partiesHip Hop Kemp)
Prokop Holoubek (Bumbum Satori org)
Kenzo (CROSS][CLUB - officiall[CLUB - officiall][CLUB - officiall])
Jakub Pešek (LUNCHMEATNEONE)
... a další

Sound Chat bude probíhat pravidelně jednou měsíčně a vstup je ZDARMA. Akce bude moderovaná a bude mít vždy několik hlavních hostů, přesto doufáme, že vznikne spíše debatní kruh a zapojí se všichni příchozí. Už teď je jasné, že i hosté budou mít otázky...

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

29.1.2015 18:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala