Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

12.4.2016 - 16.4.2016

STAGED DESIGN AWARD

Staged Design Award je mezinárodní soutěž mladého designu z České republiky, Německa a Polska. Výběr z toho nejlepšího si můžete prohlédnout v galerii Českého centra Praha od 12. do 16. dubna.

V galerii Českého centra Praha se v dubnu představí nejlepší soutěžní práce mladých studentů designu, které získaly nejvyšší ocenění na mezinárodní soutěži Staged Design Award (STAGED). Letos byly tyto práce vytaveny v rámci kurátorské výstavy na Veletrhu o trendech v bydlení, designu a životním stylu v Dráždanech již potřetí. STAGED si klade za cíl překonávat hranice myšlení a jednání. Nápady na nové produkty se rodí propojením tvůrčího myšlení umělců různých národností společně s vědci z Německa - výsledek ukazuje schopnost definovat a formovat naši budoucnost.

V rámci roadshow 2016 se STAGED od 12. do 16. dubna zastaví také v Praze. V Českém centru Praha budou prezentovány tři vítězné projekty z Německa a České republiky společně s výstupy doprovodných workshopů. Přehlídka je také doplněna vybranými designovými kousky od českých studentů.

STAGED je založeno na spolupráci mezi německým designovým studiem Paulsberg, veletrhem Messe Dresden a Centre for Synergy Enhancement při Technické univerzitě v Drážďanech. Mezi partnery jsou univerzity v Lodži, Rzeszów, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

  

 

 

 

1. místo: The Flaxible NET | Theresa Augustin a Kathrin Schadow | DE

Další informace naleznete na webových stránkách www.staged-designshow.com nebo na https://www.facebook.com/designshow/.
Tiskovou zprávu naleznete zde.

Místo konání:

Rytířská 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Datum:

Od: 12.4.2016
Do: 16.4.2016

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala